Program

Gry ruchowe, śpiew, rysunek, zabawa w teatr i dialogi to metody dydaktyczne wykorzystywane przez naszych lektorów podczas lekcji z dziećmi. Wierzymy również, że to my jako dorośli powinniśmy uczyć się od dzieci pomysłowości i kreatywności, dlatego podczas zajęć pragniemy, aby to One brały czynny udział w zajęciach! Gramatyka jest tłumaczona oraz praktykowana poprzez gry i zabawy, często z wykorzystaniem instrumentów muzycznych takich jak grzechotki, ukulele czy cymbałki 

Każda lekcja oparta jest na autorskiej historii zainspirowanej przygodami Koali w Krainie 7 Jezior. Bohaterami zajęć są australijskie zwierzęta które poznają świat. Dzieci nie tylko uczą się angielskiego ale też wiedzy o świecie. Każde dziecko dostaje od nas firmowy segregator i po każdych zajęciach otrzymuje kartkę z kluczowymi wyrażeniami z dialogów przetłumaczonymi na język polski oraz słowa piosenki na naukę słówek! 

Zajęcia teatralne z użyciem pacynek !

W The Dream Kids używamy podczas zajęć pacynek napalcowych! Każde z dzeci otrzymuje od lektora zwierzątko, który staje się jego bohaterem podczas  każdych kolejnych zajęć. Następnie, lektor wprowadza dzieci w świat Koali i jego przyjaciół z Krainy Siedmiu Jezior.

Dzieci podczas zajęć opisują swoich bohaterów z wyglądu i charakteru. Wymyślają także kolejne przygody, które przeżywają zwierzaki. Prowadząc między sobą dialogi, dzieci uczą się nie tylko udzielać odpowiedzi, ale też zadawać pytania. Dzięki temu, po kilku zajęciach są w stanie prowadzić konwersacje!

Nie pracujemy na utartych schematach, ponieważ chcemy pobudzać wyobraźnię Waszych pociech, aby same tworzyły nowy świat z ich własnymi pomysłami!

Śpiewamy autorskie piosenki ! 

W The Dream Kids wszystkie piosenki są napisane, zaśpiewane i zagrane przez naszych lektorów – muzyków!