Susanna Chown

Susie jest z wykształcenia nauczycielem języka angielskiego i uczy w The Dream dzieci i dorosłych. Wcześniej miała okazję pracować w tak egzotycznych miejscach, jak Korea Południowa, Tajlandia, Chiny a także w Hiszpanii, w Las Palmas i Sewilli!

Susie posiada więc ogromne doświadczenie w nauczaniu dzieci z całego świata. Pracowała w najbardziej odległych zakątkach naszego globu, ucząc dzieci w szkołach publicznych i prywatnych. Jest lektorką, która wkłada całe swoje serce w nauczanie i zawsze dba przede wszystkim o to, żeby dzieci dobrze się czuły i dobrze się bawiły podczas zajęć, a to przekłada się na efektywność zajęć. 

Susie prowadzi zajęcia z najmłodszymi oraz tymi starszymi. Zapraszamy więc na zajęcia grupowe i indywidualne dzieci  w wieku przedszkolnym, oraz ze szkoły podstawowej.

Sam Sykes-Drinkell

Sam jest niezwykle otwartą i uśmiechniętą osobą! Jego zajęcia zawsze mijają w mgnieniu oka. 

Sam, oprócz tego, że jest nauczycielem, jest również wykształconym muzykiem. Od dzieciństwa gra na pianinie, gitarze oraz… ukulele! Muzyka jest jego największą życiową pasją, dlatego w The Dream Kids prowadzi również naukę gry na instrumentach w języku angielskim! 

Sam jest również producentem muzyki, tworzy i aranżuje własne utwory. W najbliższym czasie będziemy nagrywać nowe piosenki do naszego programu, z muzyką przez niego stworzoną! 

Tak samo jak Marysia Srokowska, Sam również podczas zajęć śpiewa i gra na żywo nasze autorskie piosenki. Jeżeli Wasze dzieci uwielbiają muzykę – zapiszcie się na zajęcia indywidualne do Sama, lub do grupy przez niego prowadzonej!